AKTUALNOŚCI

Rusza proces akredytacyjny!

23 września o godzinie 20:30 w Hali Orbita ponownie zagości siatkarska Tauron 1.Liga. W pierwszym meczu sezonu rywalem Chemeko-System Gwardii Wrocław będzie Krispol Września.

W związku z tym Chemeko-System Gwardia Wrocław rozpoczyna proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na wszystkie mecze drużyny w Tauron 1.Lidze, które odbywać się będą we wrocławskiej Hali Orbita.

Podmioty zainteresowane otrzymaniem akredytacji proszone są o przesłanie niezbędnych informacji na adres media@gwardiawroclaw.pl.

W treści maila prosimy o zawarcie następujących informacji:

1. Nazwa redakcji

2. Adres redakcji

3. Imię i nazwisko dziennikarza/fotografa (numer legitymacji prasowej)

4. E-mail dziennikarza/fotografa

5. Telefon dziennikarza/fotografa

6. Rodzaj reprezentowanego medium: dziennik, tygodnik, miesięcznik, radio, TV, Portal www.

Prosimy również o wpisanie w treści maila klauzuli dotyczącej RODO!

O przyznaniu akredytacji na wszystkie mecze Chemeko-System Gwardii Wrocław w Tauron 1. Lidze w sezonie 2021/2022, które odbywać się będą we wrocławskiej Hali Orbita poinformujemy w odpowiedzi zwrotnej na przesłane zgłoszenie. Akredytacja zostanie wydana po okazaniu ważnego dokumentu tożsamości, bądź legitymacji prasowej na terenie Hali Orbita w dniu pierwszego ligowego meczu z Krispol Września, tj. 23 września 2021 roku.

W trakcie realizacji czynności dziennikarskich akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadaczu w miejscu widocznym dla służb porządkowych i organizatorów.

Obostrzenia dla mediów, związane z COVID-19:

 – przy wejściu do hali każdy z przedstawicieli mediów obowiązkowo będzie miał mierzoną temperaturę przy pomocy termometru bezdotykowego przez wyznaczonego pracownika. Osoba mająca temperaturę ciała powyżej 37,8 stopni nie będzie wpuszczona na teren odbywanego wydarzenia,

 – podczas przebywania w przestrzeni zamkniętej należy prawidłowo, zgodnie z przyjętymi zasadami, zasłonić nos i usta odpowiednią maseczką ochronną,

 – w trakcie rozgrywanych meczów, media nie będą miały możliwości kontaktu z zawodnikami. Do odbywanych rozmów będzie wyznaczona specjalna strefa, do której zapraszamy po zakończonych meczach,

 – wszelkie zasady organizacji pracy dla mediów, mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować na bieżąco, aby ułatwić całą organizację sportowych wydarzeń.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!