AKTUALNOŚCI

Sponsorzy wspierają GWR

Siatkarska Gwardia Wrocław przyciąga kolejnych sponsorów. Wspólna wizja budowy teamu, który będzie walczył o najwyższe cele – to przekonuje do inwestycji w siatkówkę. Ta we Wrocławiu ma siłę, dającą możliwości do współpracy na wielu płaszczyznach. Gwardia ogłosiła trzech partnerów: KFC, Militaria.pl oraz Aquapark Wrocław.

Warto przypomnieć, że męska sekcja siatkówki jest teraz własnością nowej spółki o nazwie Gwardia Wrocław. Sekcja siatkarska GWR funkcjonuje już od 1948 roku. Ponad 70 lat później, po udanym powrocie na pierwszoligowy poziom, Gwardia Wrocław robi duży krok naprzód. Nowa struktura zarządzania i zupełnie inna jakość działań w przestrzeni wrocławskiego sportu – to wszystko będzie charakteryzować męską siatkówkę we Wrocławiu.

Kibice poznali już cały zespół pierwszoligowców. Co więcej, przed nami otwiera się też szansa gry w hali Orbita, dzięki wsparciu miasta Wrocław, do której chcemy ściągnąć jak najwięcej kibiców. Zmieniliśmy również siedzibę naszego klubu – przekonuje Łukasz Tobys, prezes siatkarskiej Gwardii.

Pierwszym z ogłoszonych oficjalnie sponsorów są Militaria.pl, największy sklep z asortymentem strzeleckim i outdoorowym.

Jesteśmy firmą z Wrocławia, a Gwardia to nieodłączny element naszego miasta. Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do odbudowy męskiej siatkówki w stolicy Dolnego Śląska i liczymy na wspólny awans do Plus Ligi. Jednocześnie zamierzamy być aktywnym sponsorem, uczestniczyć w życiu klubu. Militaria.pl są obecne podczas wielu wydarzeń sportowych, angażujemy się w różne imprezy. Polska jest mistrzem świata w siatkówce, dyscyplina jest bardzo dobrze odbierana przez kibiców, dlatego projekt Gwardii przyjęliśmy z entuzjazmem i cieszymy się na tę współpracę – mówi Tomasz Szulc, wiceprezes zarządu Militaria.pl.

Z Gwardią Wrocław gra również znana sieć restauracji – KFC. Warto podkreślić, że to drugi sezon w którym wrocławski klub będzie współpracował z tym sponsorem.

W kraju Mistrzów Świata siatkówka jest sportem rodzinnym, a dzięki licznym sukcesom Polskiej Reprezentacji w Piłce Siatkowej, w liczbie fanów zaczyna dorównywać popularnej u nas od zawsze piłce nożnej. Cenimy w naszej współpracy z drużyną Gwardii Wrocław pełną pasji grę zawodników i ich nieustającą chęć do poprawiania swoich wyników. Dodatkowo, KFC – jako sponsor Gwardii Wrocław – już drugi rok z rzędu może zachęcać kibiców siatkarskich do aktywnego spędzanie wolnego czasu. To właśnie główne czynniki, które zadecydowały o kontynuacji współpracy – powiedział Szymon Dyjach, Buzz & Apreciation Manager w KFC.

Gwardziści od początku okresu przygotowawczego trenują korzystając z bogatej oferty sportowej Aquapark Wrocław, by zbudować odpowiednią motorykę i siłę. To też kolejny, ważny partner – wspierający wrocławską siatkówkę.

Jako wrocławski Aquapark dajemy ludziom radość w postaci rekreacji. Taką radość chcemy widzieć na każdym meczu Gwardii Wrocław. Nowej, odrodzonej, która tak samo jak my – ma bić rekordy i być najlepszym zespołem w Polsce – mówi wiceprezes Aquapark Wrocław Paweł Rańda.

Siatkarska Gwardia jest otwarta na zaangażowanych partnerów oraz sponsorów, mających wspólny cel – budowy sportowej siły, w sercu Dolnego Śląska. Wrocław potrzebuje bowiem męskiej siatkówki na najwyższym poziomie.

podziel się wpisem

zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

najnowsze wpisy

All articles loaded
No more articles to load
KFC GWR 1
Aktualności

Zgarnąć pierwsze zwycięstwo

Podpisanie umowy barterowej MPK-KFC Gwardia
Aktualności

MPK Wrocław gra z KFC Gwardia!

Bez tytułu
Media

Niespotykany partner w klubie siatkarskim

facebook

Zapisz się do newslettera!