AKTUALNOŚCI

SportsMedic w teamie Gwardii Wrocław!

Siatkarze Gwardii Wrocław od startu przygotowań do nowego sezonu mogą liczyć na wsparcie SportsMedic. Wyjątkowe zaplecze medyczne, w którym interdyscyplinarny zespół profesjonalistów, dba o zdrowie sportowców.

Nasz oficjalny partner to nowoczesna placówka wyposażona w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy, który pozwala na przeprowadzenie świadczeń medycznych z zakresu medycyny sportowej. Wśród szerokiej palety możliwości, znajdują się: opieka kardiologiczna; ortopedia sportowa; treningi: medyczne, personalne, funkcjonalne; przygotowanie motoryczne; dietetyka sportowa; wsparcie psychologa sportowego; rehabilitacja i fizjoterapia sportowa; terapia GameReady i Lymphastim; opieka lekarza medycyny sportowej; hydroterapia; testy motorycze; hiperbaryka.

Bogata oferta skierowana do sportowców, to istotny element funkcjonowania, zarówno w okresie przygotowań, jak i w sezonie ligowym. Szybki powrót do pełnej sprawności ruchowej jest kluczowy. Dzięki współpracy ze SportsMedic Gwardziści mogą liczyć na czołowe zaplecze medycyny sportowej w ligowej siatkówce. Warto też dodać, że w SportsMedic obecny jest klubowy fizjoterapeuta Gwardii Wrocław, Filip Zając oraz pomagający drużynie, Michał Zwierko.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!