AKTUALNOŚCI

Szykując się na niedzielę

Siatkarze eWinner Gwardia Wrocław wracają do gry w TAURON 1. Lidze. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka ma przed sobą do rozegrania zaległe spotkanie trzeciej kolejki, w Hali Orbita, z KPS Siedlce.

Po koniec października oficjalnie ogłoszono w komunikacie ze strony klubu, że Gwardziści musieli tymczasowo zawiesić treningi. Aby zminimalizować ryzyko, podjęto decyzję o przymusowej kwarantannie. Na szczęście, zdrowotnie, zarówno sztab szkoleniowy, jak i siatkarze, w większości – wychodzą na prostą.

Z tego też względu, mając na uwadze również podjęte treningi od ostatniej środy, zdecydowano, że zespół eWinner Gwardia będzie zdolny do rozegrania meczu. W jakiej dokładnie kadrze meczowej, klub będzie informował w sobotę, dzień przed ligowym pojedynkiem.

Kibiców zachęcamy do śledzenia transmisji w telewizji Polsat Sport, która rozpocznie się w niedzielę, tj. 8 listopada, o godzinie 17:30. Przypominamy, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ze względu na obostrzenia COVID-19. Dodatkowo informujemy, że na spotkanie wpuszczani będą przedstawiciele mediów (fotografowie), rzecz jasna, którzy pozytywnie przejdą proces akredytacyjny bądź posiadają akredytacje stałą na sezon 2020/21.

Dziennikarze i fotografowie są oczywiście zobowiązani do przestrzegania regulaminu dla mediów na sezon 202021. Regulamin dostępny pod linkiem: https://gwardiawroclaw.pl/wp-content/uploads/2020/10/Regulamin-MEDIA-2020_21.pdf

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!