AKTUALNOŚCI

Turniej Mikołajkowy w Hali Orbita!

Już 28 grudnia odbędzie się turniej siatkarski pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Zagrają w nim zdolni siatkarze Gwardia Wrocław Academy, którzy w siatkarski sposób zamkną rok 2020.

Turniej będzie rozgrywany w Hali Orbita, gdzie na co dzień o ligowe punkty w TAURON 1. Lidze rywalizują siatkarze eWinner Gwardia Wrocław. Co z pewnością będzie sporą gratką i przeżyciem dla młodych sportowców. Warto podkreślić, że wsparcie ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, to kolejny ukłon w stronę siatkówki na terenie naszego regionu. Od kilku sezonów funkcjonuje chociażby projekt Dolnośląskiej Akademii Siatkówki, innowacyjny na skalę ogólnopolską, który pod opiekę bierze najzdolniejszą młodzież z Dolnego Śląska. A to również dzięki owocnej współpracy z Dolnośląskim Związkiem Piłki Siatkowej. Władze Urzędu Marszałkowskiego nie zamykają się zresztą tylko na jedną dyscyplinę, regularnie wspierając tych wszystkich, którzy chcą realizować swoją pasję, popartą pracą oraz talentem sportowym.

Gwardia Wrocław Academy to natomiast połączenie tradycji z nowym spojrzeniem na szkolenie młodzieży. Kadra trenerska, która jest mieszanką rutyny z młodością, daje zupełnie inne, świeże spojrzenie na pracę z grupami młodzieżowymi. GWR Academy w obecnej strukturze funkcjonuje od 1 czerwca 2020 roku.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!