AKTUALNOŚCI

Wyjątkowe wzmocnienie Gwardii Wrocław. Wiemy kto znalazł złoty kontrakt!

Poznaliśmy szczęśliwca, który zgarnął złoty kontrakt! Teraz staje się on pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego zespołu Gwardii Wrocław! Przypomnijmy, że drużyna z Wrocławia wraz ze swoim partnerem Etno Cafe przygotowali pierwszą tego typu akcję promocyjną w Polsce.

Zasady zabawy były bardzo proste. Wymogiem było zakupienie limitowanej kawy gwardyjskiej w kawiarniach Etno Cafe oraz Bema Cafe na terenie Wrocławia. W środku jednej z kaw ukryty był złoty kontrakt, który jest przepustką do gwardyjskiego świata. 

Nowym zawodnikiem Gwardii Wrocław został Dawid Juszczyk. Automatycznie stał się zawodnikiem pierwszego zespołu i czeka go z tego powodu szereg atrakcji. Otrzyma cały komplet meczowy wraz z nazwiskiem, przejdzie profesjonalne badania sportowe w centrum medycznym Sports Medic, zwiedzi palarnię kawy Etno, spróbuje świeżo paloną kawę, przygotowaną przez profesjonalnego baristę oraz co najważniejsze – zagra w meczu wrocławskiego zespołu. To nie koniec niespodzianek – szczęśliwy posiadacz stanie się pełnoprawnym członkiem Chemeko-System Gwardii Wrocław w sezonie 2021/2022.

Dawid postanowił pomóc przeznaczeniu i nie zdecydował się na zakup tylko jednej kawy. W całym przedsięwzięciu pomogła mu znajoma, którą poprosił by pojechała do Etno Cafe. Nowy zawodnik przebywał wówczas w Omanie, ale gdy tylko usłyszał o akcji wiedział, że musi zrealizować niespełnione marzenie o grze w profesjonalnej drużynie.

– Łącznie tych kaw kupiłem ponad 20. Było to moje niespełnione marzenie. Grałem w siatkówkę przez kilka lat na Podkarpaciu jako młodzik i cieszę się, że los pozwolił mi w nieoczywisty sposób trafić do klubu. Pochodzę z Jasła, a od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie, ale Gwardia przyciągnęła mnie działaniami marketingowymi, czy wieloletnim planem i nie ukrywam, że od kilku lat bacznie ją obserwuję – mówi Dawid Juszczyk, już dzisiaj siatkarz Gwardii Wrocław.

Nowy zawodnik najlepiej czuje się w przyjęciu. Jako młodzik występował najczęściej na pozycji libero. – Mam nadzieję, że wniosę coś dobrego do zespołu. Rzeczywiście największą frajdę miałem zawsze na przyjęciu. Nie mogę się doczekać przyjazdu do Wrocławia i pierwszego meczu na hali – dodaje Dawid Juszczyk.

Działania Gwardii Wrocław okazały się inspiracją dla zespołów siatkarskiej ekstraklasy. Po sukcesie i rozgłosie jaki odniosła akcja złotego kontraktu, podobną ofertę przedstawiła Aluron CMC Warta Zawiercie. PlusLigowa drużyna szuka zawodnika wśród kibiców w ramach aukcji WOŚP.

To pierwsza tego typu akcja w Polsce. Fajnie, że pojawiła się szansa dla kibica, który nie był wcześniej związany z drużyną, a teraz poczuje się jak zawodowy siatkarz i pozna emocje pierwszego zespołu. Cieszę się, że inspirujemy drużyny PlusLigowe. To pokazuje, że robimy dobrą robotę! – mówi prezes Gwardii Wrocław Łukasz Tobys

Teraz pozostaje już tylko czekać na debiut Dawida Juszczyka z Gwardią Wrocław. Nowemu zawodnikowi życzymy powodzenia i czekamy na sukcesy z pierwszym zespołem.

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!