AKTUALNOŚCI

Znów zaczarować Orbitę, tym razem przeciwko Legii. “Kibice to nasz siódmy zawodnik”

Porażka w Pucharze Polski zdecydowanie nie była tym, czego oczekiwali kibice. Teraz w pełni musimy skoncentrować się na rywalizacji w TAURON 1.Lidze, gdzie w ramach dziesiątej kolejki podejmiemy Legię Warszawa. Liczymy, że po raz kolejny Hala Orbita będzie dla nas szczęśliwa, a trybuny znów zapełnią się kibicami!

Mecz z CHKS Arką Chełm od pierwszych piłek miał wyrównany przebieg. Nawet kilkupunktowe przewagi szybko były odrabiane przez obie drużyny. Nieszczęśliwie dla nas, po tie-breaku ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Bartłomieja Rebzdy, którzy tym samym wywalczyli awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. “Ciężko było nam utrzymać koncentrację i myślę, że nasza gra nie była na tym poziomie, na którym powinna. Gratulacje dla rywali, którzy postawili się i wykorzystali swoje walory prezentując bardzo dobrą siatkówkę. Rok temu chełmianie otarli się o pierwszą ligę, teraz też są wielkie plany. Chłopaki bardzo dobrze się prezentują i życzę im jak najlepiej w drugiej lidze” – ocenił Paweł Gryc. 

Czasu na wyciągnięcie wniosków nie mamy dużo, bo już w najbliższą niedzielę (20 listopada) do Hali Orbita przyjedzie Legia Warszawa. “Szybko musimy zapomnieć o tym meczu i w pełni skoncentrować się na niedzielnym starciu z Legią Warszawa. Przede wszystkim musimy się skupić na swojej grze i dalej wdrażać te mechanizmy, które wiemy, że działają i pomagają wygrywać. To oczywiste, że chcemy już w niedzielę wrócić na swoją drogę.” – dodaje nasz atakujący.

Podopieczni Krzysztofa Wójcika obecnie zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie trzy wygrane mecze — w tym dość niespodziewane zwycięstwo nad PSG KPS Siedlce. 

W poprzedniej kolejce, gdy do Hali Orbita przyjechała drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego, wspólnie ustanowiliśmy nowy rekord frekwencji w TAURON 1. Lidze, a Wasze wsparcie było dla nas niezwykle cenne. Dlatego bądźcie z nami w Hali Orbita podczas meczu z Legią Warszawa. “Kiedy hala jest pełna i słychać ten doping to zawsze jest super. I tak naprawdę kibice to nasz siódmy zawodnik na boisku, dlatego zapraszam wszystkich do Hali Orbita” –  mówi Paweł Gryc. 

Pierwszy gwizdek spotkania już o 17:00, a bilety dostępne są w serwisie eventim.pl

podziel się wpisem

zobacz również

Zapisz się do newslettera!